- regulaminy

Z regulaminów można się dowiedzieć, jak pracujemy, co ułatwia kontaktowanie się z nami, a także sprawdzić, jakie informacje Państwu przekazujemy.

Monitorowane parametry

W polskich przepisach można znaleźć wiele bonusów dostępnych dla mniejszych firm. Pilnujemy, żeby nikt przypadkiem nie przekroczył granicznych wartości.   Czytaj dalej »

Zakresy kompetencyjne

Z uwagi na to, że współpraca z kancelarią opiera się na dużym zaufaniu i wiąże się z przekazywaniem niekiedy poufnych informacji, ważne jest by nie dostały się one w niepowołane ręce. Zadania realizowane przez kancelarię doradztwa podatkowego zostały podzielone na osiem dziedzin. Do każdej z nich jest przydzielona u nas i u Państwa jedna osoba. Ponadto wyznaczana jest osoba dodatkowa, która podejmuje zastępstwo w razie nieobecności kolegi albo jest przełożonym, który chce dostawać korespondencję kierowaną z kancelarii doradztwa podatkowego.   Czytaj dalej »

Reguły współpracy

1 Przygotowanie dokumentów dla kancelarii doradztwa podatkowego

Kiedy skończy się miesiąc, kancelaria mailowo lub telefonicznie przypomni o przygotowaniu dokumentów.  Można podzielić je na grupy   Czytaj dalej »