- Praca

Dla naszej kancelarii szukamy osoby na stanowisko

Specjalista ds. kadr i płac

Opis stanowiska:

  • kontrola napływającej dokumentacji kadrowej
  • prowadzenie spraw kadrowo-płacowych w pełnym zakresie
  • naliczanie zasiłków, konstruowanie umów
  • kontakty z ZUS, US, PFRON, GUS, UP i PIP
  • przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień
  • uzyskiwanie zaświadczeń z urzędów
  • obsługa korespondencji, składanie pism w urzędach, sądach
  • obsługa programu do zarządzania kancelarią
  • archiwizacja i skanowanie dokumentów

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane kierunkowe)
  • minimum roczne doświadczenie w kadrach i płacach
  • umiejętność obsługi komputera, bardzo dobra znajomość programów Płatnik, Excel, mile widziana znajomość programu Gratyfikant GT
  • praktyka w kontaktach z ZUS, US, PFRON, GUS, UP i PIP
  • praktyczna znajomość ogólnych zagadnień prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (w trakcie rekrutacji planowany jest test wiedzy)

Oferujemy:

  • umowę o pracę w kancelarii w Warszawie (Ochota)
  • możliwy niepełny wymiar czasu pracy
  • możliwość dokształcania się w szerokim zakresie
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole

Zapraszamy do nadesłania nam swojej kandydatury na adres praca@lizyngodar.com.pl. Mile widziane poniższe informacje:

  • nazwisko, imię, data urodzenia, adres zamieszkania, stan cywilny, zdjęcie
  • telefony kontaktowe, e-mail
  • zdobyte wykształcenie, kursy, posiadane umiejętności (w tym znajomość języków obcych i programów komputerowych)
  • dotychczasowy przebieg pracy zawodowej z podaniem dokładnych dat rozpoczęcia i zakończenia pracy, zakresem obowiązków, przyczyną zakończenia pracy
  • dwuzdaniowe uzasadnienie motywacji do pracy

Dodatkowo należy utworzyć w arkuszu kalkulacyjnym zgodnym z Microsoft Excel dowolny prosty arkusz z formułami i formatowaniami (np. budżet domowy, lista płac, rachunek).