- Kontakt

Kancelaria doradztwa podatkowego

ul. Wawelska 78 lok. 22 (wejście od Glogera 1)    [zobacz mapkę]
02-034 Warszawa

Kancelaria jest czynna od 8:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku.
Przed wizytą należy się umówić.

Telefony i adresy e-mail:

sekretariat:

22 613 23 12
509 871 401
577 001 304

lizyngodar@lizyngodar.com.pl
   
księgowość:

Ewa Burska-Goluch
22 883 10 04
eburska@lizyngodar.com.pl

Grzegorz Jarosławski
22 883 10 04
g.jaroslawski@lizyngodar.com.pl

Joanna Jóźwicka
22 883 10 05
jjozwicka@lizyngodar.com.pl

Agnieszka Klimkiewicz
22 883 10 01
a.klimkiewicz@lizyngodar.com.pl

Martyna Rosłoniec
22 613 23 12
m.rosloniec@lizyngodar.com.pl

Karolina Skorupka
22 815 89 22
k.skorupka@lizyngodar.com.pl

Aleksandra Zalewska
22 883 10 03
a.zalewska@lizyngodar.com.pl

kadry i płace:

Anna Barlak
22 883 10 02
abarlak@lizyngodar.com.pl

Iwona Koźmińska
22 815 89 21
i.kozminska@lizyngodar.com.pl

   
doradztwo:

Przemysław Więcek
501 069 093
pwiecek@lizyngodar.com.pl

Kancelaria jest prowadzona przez Lizyngodar Sp. z o.o. wpisaną do rejestru osób prawnych uprawnionych do wykonywania doradztwa podatkowego decyzją ministra finansów z 31 października 2005 roku.

NIP: 1181779096
REGON: 140087627
KRS: 0000236556 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydz.Gosp.KRS
wysokość kapitału zakładowego: 6900,00 zł

Dojazd do Kancelarii

dojazd do Kancelarii