- doradztwo kadrowe

Nasz dział doradztwa kadrowego sporządza listy płac, przygotowuje wszystkie pisma związane z zatrudnieniem, prowadzi akta osobowe. Zajmuje się relacjami z ZUS, PIP, urzędem skarbowym, PFRON lub GUS. Dba o optymalizowanie kosztów pracy, a także może postarać się o dofinansowanie. Możemy opracować regulaminy pracy lub zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Obsługujemy również trudne przypadki, np. wypowiedzenia, zwolnienia grupowe. Zapewniamy stała współpracę i wsparcie dla naszego klienta.

Można nam także zlecić wiele dodatkowych spraw wykraczających poza standardowe propozycje, a przydatnych w działalności Państwa firmy.

USŁUGI DORADZTWA PERSONALNEGO

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa personalnego mające na celu wsparcie pracodawców w efektywnym zarządzaniu najważniejszym potencjałem, za pomocą którego   Czytaj dalej »

Rekrutacja do działów księgowości i kadr

Niewielu prezesów lub dyrektorów ma doświadczenie w szukaniu księgowej. Dekretacja na kontach księgowych, deklaracje podatkowej, to są tematy dla ekspertów. Tylko inny księgowy, który posiada sporą wiedzę i doświadczenie, dobrze oceni kandydata do pracy.    Czytaj dalej »

Dofinansowanie

Kancelaria zatrudnia zdolnych specjalistów do spraw kadrowych. Możemy pomóc w uzyskaniu dofinansowania z PFRON (Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych).   Czytaj dalej »

Wnioski o emeryturę

Sporządzenie wniosku o emeryturę zapewniającego wysoką emeryturę nie jest sprawą łatwą. Proponujemy Państwu naszą pomoc. Adresujemy ją do zakładów pracy, które mają obowiązek pomóc swojemu pracownikowi przechodzącemu na emeryturą.   Czytaj dalej »

Formularze

Dzięki korzystaniu z formularzy, szybciej zajmiemy się Państwa sprawą, zmniejszy się ryzyko błędu, nie zapomina się o żadnych elementach wymaganych na dokumencie.   Czytaj dalej »