- Usługa przelewy

Usługa przelewy polega na tym, że mogą Państwo przestać zajmować się płaceniem ze swojego konta bankowego.

Przelewy przygotuje kancelaria doradztwa podatkowego. Mogą je Państwo otrzymać mailem, wydrukować, podpisać i zanieść do banku. Albo mogą być wgrane do internetowego systemu bankowego, wystarczy kliknąć i przelew będzie zrealizowany. Usługa wymaga starannego opisywania dokumentów, aby nie doszło do sytuacji, że do faktury zapłaconej gotówką zostanie zrobiony przelew.

Czy zdarzył się Państwu męczący dostawca, który często dopytuje się, kiedy i za co mu zapłacono, albo wmawia, że nie dostał za coś pieniędzy? Usługa przelewy sprawia, że wystarczy mu podać nasz numer telefonu lub adres mailowy. Nam o wiele łatwiej sporządzić historię płatności, poprosić o duplikat faktury lub tym podobne sprawy.

Usługę przelewy polecamy firmom zatrudniającym pracowników. Mogą się wtedy skoncentrować na zasadniczej pracy, a nie na obsłudze biurowej. Ponadto przyjmując ich do pracy można postawić nieco niższe wymagania lojalnościowe, bo żaden z nich nie będzie się dotykał do pieniędzy. Usługa sprawdza się także w firmach powiązanych, gdyż niekiedy zapomina się, że te firmy powinny sobie wzajemnie płacić za różne usługi.

Usługa obejmuje przelewy do faktur i rachunków, dokumentów pro forma, do wynagrodzeń i innych rozrachunków z zatrudnionymi, do płatności czynszowych, składek ubezpieczeniowych, spłat kredytów. Usługa gwarantuje tworzenie kompensat, uniemożliwia wyłudzenie zapłaty lub dwukrotne zapłacenie za to samo. Płatności podatkowe i ZUS obsługujemy wszystkim w cenie prowadzenia ksiąg.

Data publikacji 08.03.2012