- Monitorowanie należności i fakturowanie

Terminowe wpłaty należności są marzeniem każdej firmy. Szczególnie niewielkim przedsiębiorstwom brakuje narzędzi do pilnowania terminowości wpływów oraz usprawniających windykację. Wezwania do zapłaty są pisane ręcznie w treści maila. Czasami odpowiedź na pytanie, czy dany klient płaci na czas, albo jak bardzo się spóźnia, wymaga przekopania się przez notatki.

Można to zmienić. Chcemy, aby nasza praca w księgowości była dla Państwa jeszcze bardziej użyteczna. Dlatego opracowaliśmy usługę, która ułatwi Państwu monitorowanie płatności, a także fakturowanie, prowadzenie magazynu, przygotowywanie cenników uczyni bardziej profesjonalnym.

W uzgodnionej z Państwem częstotliwości księgujemy płatności z wyciągów bankowych i raportów kasowych. Bankowość nie angażuje Państwa czasowo, gdyż będzie oparta na przydzieleniu nam dostępu do homebankingu w trybie potocznie zwanym „tylko przeglądanie danych”, to jest bez prawa składania dyspozycji.

W trybie online uzyskują Państwo dostęp do programu sprzedażowo-magazynowego. Program wspaniale sprawdza się w wystawianiu faktur, dokumentów handlowych i magazynowych. Wymagana jest instalacja programu na jednym lub kilku komputerach (aplikacja kliencka), skonfigurowanie połączenia z serwerem (VPN) i używanie go do fakturowania. Gwarantujemy bezpieczeństwo danych, które są codziennie automatycznie archiwizowane.

Data publikacji 23.04.2015